Pravidelné výtvarné kurzy, individuální lekce

Malování a kreslení pro seniory

Jste v důchodovém věku, aktivní a máte hodně volného času? Chcete si splnit svůj životní sen, naučit se kreslit a malovat? Hledáte skupinu přátel se stejnými zájmy? Jste aktivní a máte hodně volného času? Nebo se chcete jen odreagovat od všedních dnů? Náplň kurzu je zaměřena hlavně na relaxační kreslení a malování, nemusíte se bát, že něco nezvládnete. Ke každému přistupují vždy individuálně s pochopením a podle jeho potřeb. Kurz se skládá z 5 lekcí, kdy každá má 90 minut. Jde hlavně v vaši spokojenost, radost z rozvoje kreativity a potěšení ze společnosti přátel. Spojte zábavu s učením a přesvědčte se, že dokážete víc, než jste si kdy uměli představit. 

Středa od 13 do 14.30hod. -  5 lekcí včetně materiálu 1 700,- Kč.

  

Odpolední kurz kreslení a malování

Splňte si přání naučit se kreslit, nebo malovat. Náplň kurzu je zaměřena na základy kresby a malby a volné tvorby, která vychází z vlastní představivosti. Během kurzu se seznámíme se základními výtvarnými technikami a tématy (probírá se kresba tužkou, pastelem a postupně se přechází k malbě) Studenti se učí poznávat základy stavby obrazu, kompozici, barevnou skladbu. Seznamuje s uměleckou vědou, snažíme se nahlédnout do vývoje výtvarného umění.  Kurzy jsou vhodné pro děti i seniory. 

Pondělí od 17 do 19 hod/lekce 600 Kč (5 lekcí/2 500Kč)                       


Individuální lekce - příprava na střední umělecké školy

Chce Vaše dítě studovat na některé z uměleckých škol? Potřebuje se naučit základům kresby a malby? Máte nejvyšší čas začít se věnovat přípravě. Práce s žáky je individuální, podle potřeb studenta. Zvládneme společně veškeré základy kresby a malby, zlatý řez, základy stínování, teorii míchání barev, perspektivu a další důležité techniky. Nenechávejte přípravu na poslední chvíli. Přijít včas je základ úspěchu. 

Na soukromé hodiny je nutná osobní, nebo telefonická domluva.